POZOR! Změny u on-line rezervací.
Nový typ dárkových poukazů právě v prodeji.

V hlavní roli: Lukáš Vaculík

Pro současnou generaci je Lukáš Vaculík možná jenom zajímavým prošedivělým chlapíkem, který se čas od času objeví v nějakém televizním seriálu. Pokud ovšem nepodlehne jeho kouzlu v některé z repríz kultovních filmů Kamarád do deště, Láska z pasáže a Vítr v kapse nebo jeho Danny Smiřickému z Tankového praporu.
I když si nedávno vysloužil ovace za svůj skvělý výkon v sérii České televize Metanol, vždy se přece jenom nejvíce spoléhal na svoje divadelní role, protože divadlo je podle  nej blíže herecké profesi.  Ostatně, léta působil v Městských divadlech pražských, poté v Divadlech Komedie, Rokoko či legendárním Činoherním klubu.
Nyní je, podobně jako řada jeho kolegů, na volné noze a hostuje na několika pražských scénách. Tento způsob tvůrčí práce si velmi pochvaluje, protože skutečnost, že není ve stálém angažmá, mu poskytuje svobodu. „Můžete si určit jako hru chcete hrát, oslovit lidi, se kterými chcete dělat, s partou, se kterou je vám dobře,“ říká. Dokonce mu ani nevadí, že je proto stále na cestách, pouze se snaží, aby ho všude nebylo příliš.  A nezanedbatelný není ani fakt, že po mnoha, většinou vážných rolí, může uplatnit i svůj nemalý komediální talent.
Ten nyní předvádí také ve vynikající  britské komedii Když kočky nejsou doma, vyprávějící, co čeká dva švagry, když se ocitnou doma společně bez svých manželek.

Když kočky nejsou doma
KMD - pondělí 17. září 19.30

Další zajímavosti