On-line nákup Darkových poukazů.

V karlovarském divadle se představí česká Marilyn Monroe. Konečně je za chytrou

O herečce a moderátorce Miluši Bittnerové se léta hovoří jako o české Marilyn Monroe. S legendární ikonou má společnou nejen podobu, ale také herecký, hudební a taneční talent. A podobně jako nádherná Marilyn, ani ona nechtěla být pouhým „sexsymbolem“, ale snažila se získat ve svém oboru co nejlepší vzdělání. S magisterským titulem absolvovala pražskou Divadelní akademii múzických umění pod vedením režiséra Ivana Rajmonta a brzy se jí podařilo hostovat ve Divadle Komedie i Národním divadle. Dnes účinkuje v inscenacích několika pražských scén.
K těm nejnovějším patří francouzská situační komedie Skotský syndrom z repertoáru Divadla Adverte.  Odehrává se na rodinné oslavě narozenin, na nichž nic nedopadne tak, jak si jejich účastníci představovali, tím spíše, že svoji neblahou roli sehrají alkohol, knihovna a místní lékárna. Nicméně, diváci si přitom přijdou na své. Miluška si pochvaluje, že hraje intelektuálku a je nejchytřejší na jevišti, protože má kvůli moderování populárního rozhlasového pořadu spíše pověst „blbé blondýny“. „Konečně jsem za chytrou,“ vtipkuje a režisérům naznačuje, že už by mohla hrát třeba i Marii C. Sklodowskou.
Kromě Miluše Bittnerové v této komedii účinkuje také atraktivní herečka a modelka Bára Mottlová, jejich mužské protějšky hrají Martin Sochor a Petr Ondráček.

Skotský syndrom uvede Karlovarské městské divadlo již tuto středu od 19.30 hodin.    

Další zajímavosti