Mimořádná opatření, Covid-19

Vilma Cibulková s Janou Bouškovou vévodí skvělé komedii, při níž se publikum nepřestane smát

Výtečně napsaná a skvěle herecky obsazená komedie je přesně tím, co divadelní publikum potřebuje, aby alespoň na chvíli zapomnělo na vše zlé, co se v současnosti děje A právě takovou možnost nabízí původní česká hra Romana Vencla a Michaely Doleželové Královny. Navíc má další přidanou hodnotu, odehrává se totiž v lázeňském pokoji, a tak je docela možné, že se některé lázeňské pacientky v hledišti karlovarského divadla poznají v hlavních hrdinkách.
Královny totiž vypráví příběh tří žen, léčících se v lázních, a kvůli nečekané havárii skončí v jednom pokoji. Poté, co se během několika hodin sblíží, přestože je každá z nich úplně jiná, zjistí, že mají mnoho společného a rozhodnou se zásadně změnit svoje životy.
Další diváci zase mohou získat dojem, že tuto hru napsali autoři na „tělo“ třem účinkujícím herečkám: Vilmě Cibulkové, Janě Bouškové a Karolíně Půčkové. Společně rozehrají v lázeňském pokoji ve svých županech a pyžamech takovou show, že se publikum po většinu představení nepřestane smát. 

Královny
Pondělí 7. března 19.30

       

Další zajímavosti