On-line nákup Darkových poukazů.

Začátek podzimní sezóny karlovarského divadla bude pestrý a zábavný

Prázdniny skončily a KMD zahajuje podzimní část letošní sezóny, která, jak doufáme, udělá návštěvníkům divadla radost a zpříjemní jim dnešní nelehkou dobu.
Měsíc září bude symbolicky zahájen další z prohlídek historické divadelní budovy které se letos o prázdninách těšily mimořádnému zájmu. Na první zářijovou sobotu je připravena skvělá retrokomedie Zločin v Posázavském Pacifiku, věnovaná fenoménu českého trampingu v režii osvědčeného hitmakera Ondřeje Havelky.  Tento všestranně nadaný režisér, hudebník, tanečník, herec, moderátor a v neposlední řadě miláček karlovarského publika, si v ní také zahraje, společně s Jaroslavou Kretschmerovou, Rozálií Havelkovou, Martinem Zbrožkem a dalšími kolegy.
A hned v neděli odstartuje v pořadí již třináctý ročník oblíbeného dětského minifestivalu Pohádkové září, jako vždy tradičním průvodem pohádkových postaviček přes lázeňské území. První pohádkou, které děti uvidí, bude Princezna, stříbrem zakletá v podání známého Docela velkého divadla.
Na úterý 6. září je připraven koncert vynikajícího písničkáře Karla Plíhala, který již třicet let patří k nejvýraznějším tvářím české folkové scény.
Příležitost k dobré zábavě nabídne ve středu 7. září zdařilá situační komedie Skotský syndrom, vyprávějící o rodinné oslavě, která, jak už to chodí, dopadne jinak, než si její aktéři představovali. V hlavních rolích se vyřádí krásky Miluše Bittnerová a Barbora Mottlová, jejich mužské protějšky si zahrají Martin Sochor a Petr Vondráček.

Další zajímavosti