On-line nákup Darkových poukazů.
Předplatné 2024 již brzy v prodeji.

Eliška Huber Malíková

stálý host

Na jevišti Karlovarského městského divadla ji můžete vidět jako členku dívčího pěveckého sboru v hudební revue Kdyby tisíc klarinetů (režie Zdeněk Bartoš, 2022).

  • Narozena v Karlových Varech.
  • Na prkna Karlovarského městského divadla (tehdy ještě Divadla Vítězslava Nezvala) vstoupila už v roce 1989, v inscenaci Já jsem Rappaport byl jejím partnerem Pan Herec Gustav Opočenský; v roce 1996 pak představovala Dorinu v Casonově Jitřní paní.
  • Studovala pražskou Vyšší odbornou školu hereckou (obor činoherní herectví, moderování a dabing) pod vedením Jana Nebeského a Lucie Trmíkové.
  • Hrála v pražském Pidivadle Bětu, Čahouna a Mistra sklářského v Hauffově Chladném srdci nebo slečnu Gilchristovou v Behanově Rukojmí; účinkovala v seriálu Ordinace v růžové zahradě i ve filmu Agnieszky Holland Hořící keř.
  • Spolupracuje s Divadelním studiem D3 (její nedávné parádní role: Catte v Goldoniho Treperendách, Ilmuth ve Vieweghových a Gombárových Andělích všedního dne, Pěnkava v Přidalově Pěnkavě s Loutnou, Anděl v Betlému či Soňa ve Třech verzích života Yasminy Rezy).
  • Moderuje společenské akce po celém Karlovarském kraji a víkendová vysílání Českého rozhlasu, v Západočeském divadle v Chebu se stará o marketing, public relations a prodej.
  • V Karlovarském městském divadle dosud hrála Annu Svídnickou v komedii autora a režiséra Jiřího Seydlera Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti (2016) a vodní vílu Egerii v pohádce Jany Pithartové Konec strašidel ve Svatošských skalách (režie Jiří Seydler, 2017), také Apolenu v Tajemství pánů Becherů Viktora Braunreitera (režie Jiří Seydler, 2017), sněžného čerta a Malou loupežnici ve Sněhové královně (režie Michal Hába, 2018) a několik rolí v koláži Boryš umí po skalinách (režie Zdeněk Bartoš a Ivana Dukić, 2019) a Cheryl Ann (a několik dalších atraktivních rolí, od letušky po zdravotní sestru) v muzikálu Chyť mě, jestli na to máš (režie Zdeněk Bartoš, 2020). V Chebu také nazkoušela roli Emilie v Hamptonových Nebezpečných vztazích (režie Adam Doležal, 2019), Kirke a Kalypso v Odysseovi (režie Josef Kačmarčík, 2020) a paní Procházkovou ve Společenstvu vlastníků (režie Jiří Bábek, 2021), nejnověji pak Esti v inscenaci Mikve (režie Adam Doležal, 2022) a Královnu v zemi, kde neznají kohouta, Lidumilu, Komornou a Jezinku v pohádce Bylo nebylo za devatero horami (režie Hana Marvanová, 2022).