On-line nákup Darkových poukazů.

Karel Beseda

stálý host

Aktuálně hraje majora Kobalta v hudební revue Kdyby tisíc klarinetů hostinského a majitele koloniálu Marka Ehrmanna v Našich furiantech (režie Zdeněk Bartoš, 2022) a Oskara Wienera v autorském muzikálu Musíme si pomáhat (režie Zdeněk Bartoš, 2023).

  • Působil v Divadle na inzerát, Divadle na cestě při Západočeském divadle Cheb nebo karlovarském Divadle Dagmar, pak v Městském divadle v Karlových Varech.
  • Režisér Andrej Krob ho obsadil do Claudia v chebském Hamletovi, Michael Tarant pak do Verdiho ve Viva Verdi Paula Barze; objevoval a objevuje se v několika inscenacích her Václava Havla, nejen ve věhlasném Divadle na tahu, ale i v Arše (Odcházení v režii Davida Radoka) nebo v brněnském Hadivadle (Žebrácká opera, opět v režii Andreje Kroba).
  • Byl roztomilým gayem Haroldem Gorringem v Komedii potmě (2012) a empatickým sociálním pracovníkem Frankem Aslim ve Chvále bláznovství (2012), Havranem a Velkomožným pánem v rodinném představení Havrane z kamene... a Sigmundem Freudem v programu Na vlnách vřídla a kumštu (obojí 2013, dosud vše režie Jiří Seydler), Buzzem Collinsem v koprodukčním Divotvorném hrnci (režie Zdeněk Bartoš, 2013), potměšilým duchem Jackem Cameronem v romantické komedii Láska mezi nebem a zemí (režie Jiří Seydler, 2014), Mlynářem v Nevěstě pro hastrmana (režie Karol Skladan, 2014), Enobarbem v Antoniovi a Kleopatře (režie Jiří Seydler, 2015), policejním ředitelem baronem Franzem von Kaunitz v muzikálu Adéla ještě nevečeřela (režie Zdeněk Bartoš, 2016), zestárlým Hansem Heilingem v  Konci strašidel ve Svatošských skalách (režie Jiří Seydler, 2017), Josefem a Alfredem B. v Tajemství pánů Becherů Viktora Braunreitera (režie Jiří Seydler,2017), také panem ředitelem ve Škole základ života (režie Zdeněk Bartoš, 2019).