David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PŘIPRAVUJEME. Chyť mě, jestli na to máš.
Předplatné jaro - léto 2020 v prodeji od 9. 12.
Dárkové poukazy pro rok 2020 právě v prodeji.

Lucie Domesová

stálý host

Na karlovarském jevišti ji lze vidět jako Heddu Becherovou Baierovou v Tajemství pánů Becherů a jako Babičku ve Sněhové královně.

  • Narozena v Praze.
  • Absolventka pražské Konzervatoře; během studií pracovala v České televizi, zejména ve vysílání pro děti.
  • V angažmá v Karlových Varech je celou profesní kariéru, v minulosti hrála např. Bianku v Shakespearově komedii Zkrocení zlé ženy, Lízu v Obchodníkovi s deštěm, Goluxe ve Třinácterých hodinách nebo Sheilu Carterovou v Ayckbournově Aby bylo jasno, v novodobé historii pak třeba roztomilou alkoholičku slečnu Furnivalovou v Komedii potmě (2012), vrchní čarodějnici Bertu Braunovou v rodinném představení Havrane z kamene...  (2013), Charmian v Antoniovi a Kleopatře (2014) a v několika rolích v koprodukčních muzikálech Divotvorný hrnec (2013) a Adéla ještě nevečeřela (2016).
  • Pracovala jako redaktorka časopisu Promenáda, moderovala živé vysílání Českého rozhlasu Plzeň a spolupracovala s kabelovou televizí Ostrov.
  • Je spoluorganizátorkou dění v Klubu Paderewski na karlovarské scéně Husovka a herečkou karlovarského Divadla v patře, kde účinkovala v několika náročných komorních inscenacích, např. dialogu Náhlé neštěstí a monodramatech Stěhování duší či Drana.  
  • V současné době hostuje v Divadle ABC v inscenaci Puškinova Evžena Oněgina v režii Pavla Kheka nebo v MeetFactory v Počátku veškeré lásky autorky Judith Hermann a režiséra Filipa Nuckollse.