POZOR! Změny u on-line rezervací.
Nový typ dárkových poukazů právě v prodeji.

Chuť do života - talk show

Scénáristka, spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská je nejlepším důkazem toho, že i žena s postavou XXL se může proslavit i v showbyznysu. Rozhodla se totiž udělat ze svého zdánlivého nedostatku svoji největší přednost a dodat tak inspiraci a sebevědomí všem, ženám, které se trápí tím, že nemají ideální míry. Její vzhled, a v neposlední řadě i svérázná rodina, jsou pro ni tou největší inspirací.
Kromě toho, že patří k nejúspěšnějším českým autorům současnosti a vydala již desítky knih, má za sebou také neméně úspěšnou kariéru moderátorky. Její talk show Banánové rybičky patřila ´ve své době k nejsledovanějším a Česká televize ji reprízuje dosud.
Nyní slaví úspěchy s novým autorským pořadem Chuť do života, opět nazvaným podle její nejnovější knížky. Sama autorka o ní prozrazuje: “Napsala jsem zodpovědného průvodce všech věcí, které by člověku mohly udělat radost. A protože už jen výraz chuť do života mi asociuje jídlo a protože jím šíleně ráda a mám na jídlo pořád chuť, tak jsem ke svým optimistickým radám a postřehům zkušené ženy, matky, milenky a kuchařky přidala konkrétní recepty na lahůdky, které do každé zatemněné mysli vnesou jas.“  Zároveň přiznává, že setkání se svými čtenáři a diváky má nejraději, protože když píše, připadá si velmi osamělá.
Samozřejmě, že své  talk show jako vždy přidá něco navíc a rýpne si třeba i do pitomců kolem nás.  Šanci dostanou i diváci se svými dotazy, kteří si mohou rýpnout také.

24. 4.
19.30 h.
středa
50–390 Kč
19.30 h.
Vstupenky
50–390 Kč
Vstupenky

Podrobnosti

Autor
Halina Pawlowská
Délka
90 min.
Žánr
ostatní