Mimořádná opatření, Covid-19

Divadelní ples
Činohra Karlovarského městského divadla

Maškarní divadelní ples se blíží a bude stát rozhodně za návštěvu. Tak si nezapomeňte vypůjčit kostýmy!
Již tuto sobotu se uskuteční v Lidovém domě ve Staré Roli 1. maškarní divadelní ples. Karlovarské městské divadlo jej pořádá ve spolupráci se Západočeským divadlem v Chebu, kde je divadelní ples s maškarními kostýmy velmi oblíbený. Cílem této společenské akce je nejen společenské setkání umělců s divadelními fanoušky a abonenty, ale také připomenutí tradice masopustu, k níž maškarní plesy odjakživa patří.
Divadelní ples se ovšem od těch ostatních bude v lecčems lišit. Zárukou originální zábavy bude oblíbený karlovarský herec a moderátor Viktor Braunreiter. Ten bude společně s kolegyní Eliškou Huberovou Malíkovou celým večerem provázet.
Součástí programu bude soutěž o nejlepší masku na téma „hrdinové z filmu, knih a divadelních her“. Hosté večera se dočkají i nejednoho překvapení, například dražby hereček.  Získá ji ten, kdo nabídne nejoriginálnější část svého oděvu, která se posléze objeví v nové připravované inscenaci Činohry KMD Škola, základ života.
Ten, kdo má zájem o vypůjčení maškarního kostýmu, se může obrátit na fundus Divadla Husovka. Výpůjčky je nutné domluvit předem telefonicky na č. 777 866 019.
Hudební doprovod obstarají Big Band Karlovy Vary a diskotéka Musicspectrum.

Podrobnosti

Místo
Lidový dům Stará Role
Účinkují
Big Band Karlovy Vary, Magdaléna Hniličková, diskotéka Musicspectrum Ing. Jiřího Neumanna
Moderátoři
Eliška Huberová Malíková, Viktor Braunreiter
Délka
240 min.
Žánr
ostatní