David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PŘIPRAVUJEME. Chyť mě, jestli na to máš.
Předplatné jaro - léto 2020 v prodeji od 9. 12.
Dárkové poukazy pro rok 2020 právě v prodeji.

Edith, vrabčák z předměstí
Divadlo J. K. Tyla Plzeň

Z důvodu hlasové indispozice herečky Radky Fišarové rušíme představení Edith, vrabčák z předměstí, 12. 5. 2019 od 19:30. Vstupné bude vráceno v místě nákupu, a to nejpozději do 31. května 2019. U eVstupenek bude částka převedena zpět na bankovní účet.  

Mimořádně úspěšná inscenace Divadla J. K. Tyla z Plzně „Edith, vrabčák z předměstí" již v Karlových Varech zdomácněla a patří k nejhranějším titulům v historii KMD vůbec. Karlovarská premiéra, která se konala v září 2004, zdejší diváky okouzlila a dojala. Díky tomu se zde Edith reprízuje již šestnáctou sezónu. 
Ti, kteří vynikající představení dosud ještě neviděli, mají nyní opět šanci připomenout si osudy Edith Piaf ve strhujícím podání Radky Fišarové. Pohádkový příběh malé ženy s velkým hlasem, která se z pouliční zpěvačky vypracovala na světoznámou superstar, se stal námětem mnoha knih, filmových scénářů a v neposlední řadě také tohoto úspěšného tanečního muzikálu.
Ten je ovšem ryze českým produktem a dokázal se prosadit v tvrdé zahraniční konkurenci.  Libreto, choreografii a režii vytvořil Libor Vaculík, hudbu složil Petr Malásek.
Diváci i kritika se vzácně doplňují v superlativech a tento titul řadí k těm, co zajišťují plzeňskému divadlu skvělé renomé. Obzvláště nadšeně pak hodnotí výkon Radky Fišarové, která nesmrtelné šansony Edith Piaf zpívá s mrazivou autenticitou a vůbec se nelze divit, že v této roli triumfuje na různých divadelních scénách již neuvěřitelných devatenáct let.

Podrobnosti

Autor
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
Hrají
Radka Fišarová j.h., Zuzana Hradilová, Ondřej Izdný/ Zbyněk Fric, Lýdie Švojgerová, Anna Srncová, Miroslav Hradil, Petr Brettschneider, Vojtěch Jansa/ Martin Šinták, Michal Lenner, Anna Srncová, Ondřej Martiš, Lýdie Švojgerová, Miroslav Hradil/ Karel Audy, Jana Schweitzerová/ Karolína Hejnová, Richard Ševčík, Michal Kováč/ Kryštof Šimek
Délka
135 min.
Žánr
balet / tanec