Pozor - Předplatné 2019 právě v prodeji!
ZRUŠENÉ představení V Paříži...

V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Agentura Harlekýn

Vážení diváci, dne 14. června 2019 nebude uvedeno představení „V Paříži bych tě nečekala, tatínku", a to z důvodu onemocnění jednoho z hlavních představitelů Jana Šťastného. Vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín 20. října 2019.  V případě nevyhovujícího termínu lze vstupenky vrátit v místě nákupu. Nejpozději však do 15. července 2019.

Děkujeme za pochopení. Karlovarské městské divadlo. 

---

Konverzační komedie Jeana Barbiera, nejznámějšího pokračovatele Feydeaua a Labiche, o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze Spáleného Poříčí nad Seinou. Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery – a dokonce i složení vlády.

20. 10.
19.30 h.
neděle
50–490 Kč
19.30 h.
Vstupenky
50–490 Kč
Vstupenky

Podrobnosti

Autor
Jean Barbier
Režie
Jan Novák
Hrají
Petr Nárožný, Jan Šťastný/ Jan Čenský, Jana Malá/ Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/ Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová/ Malvína Pachlová, František Skopal/ Martin Sochor
Délka
140 min.
Žánr
činohra