David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PŘIPRAVUJEME. Chyť mě, jestli na to máš.
Předplatné jaro - léto 2020 v prodeji od 9. 12.
Dárkové poukazy pro rok 2020 právě v prodeji.

Magdaléna Hniličková

stálý host

Na prknech Karlovarského městského divadla ji můžete vídat v Tajemství pánů Becherů (jako Josefinu B., Heddu B. a Antonii) a ve Sněhové královně (jako Gerdu).

  • Narozena v Ostrově.
  • Vystudovala Střední odbornou školu pedagogickou a Vyšší odbornou školu hereckou (absolutorium v červnu 2012).
  • Tři měsíce strávila na stáži v mezinárodním divadelním souboru Farma v Jeskyni.
  • Od roku 1998 hraje v karlovarském Divadle Dagmar, kde ji lze v současné době vidět jako Natalii Gorbaněvskou v Osmi statečných, jako Annu ve stejnojmenné inscenaci a jako jednu z Marií; v její dramaturgii jsou tamtéž uváděny inscenace Sokolov, My, zvířata a Swamplandie.
  • V Karlovarském městském divadle dosud hrála Ellingovo alter ego v Hellsteniově Chvále bláznovství (režie Jiří Seydler, 2012), Juliánu v rodinné inscenaci hry Tomáše Pěkného Havrane z kamene... (režie Jiří Seydler, 2013), Ludviga van Beethovena v edukativním programu Na vlnách vřídla a kumštu (režie Jiří Seydler, 2013), Madlu v pohádce Nevěsta pro hastrmana (režie Karol Skladan, 2014), Nonnu v Koljadově Slepici (režie Jiří Seydler, 2015), komediantku v komedii Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti autora a režiséra Jiřího Seydlera (2016) a Marii v pohádce Jany Pithartové Konec strašidel ve Svatošských skalách (režie Jiří Seydler, 2017). 
  • Aktuálně spolupracuje pražským Divadlem Gong, v němž hraje např. v Malé čarodějnici, nebo s Městským divadlem v Mladé Boleslavi, kde se na podzim 2018 účastní třetího ročníku Roztančeného divadla (jedná se o divadelní verzi televizního pořadu StarDance).