Změna provozní doby pokladny divadla v období prázdnin.
Zrušené představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Radek Bár

stálý host

V Karlovarském městském divadle aktuálně hraje generála Smolince v hudební revue Kdyby tisíc klarinetů a sedláka Matěje Šumbala v Našich furiantech (obojí režie Zdeněk Bartoš, 2022).

  • Narozen v Praze.
  • Vystudoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze.
  • V angažmá v Karlových Varech působil šest let, do ukončení činnosti stálého hereckého souboru, poté začal spolupracovat s Divadlem na tahu Andreje Kroba, se kterým nastudoval několik her a aktovek Václava Havla, či s hradeckým Klicperovým divadlem na hře Odcházení, ve filmové verzi této inscenace si zahrál němou roli pátého policisty.
  • S Divadlem na tahu Andreje Kroba spolupracuje dodnes, stejně tak se Studiem mladých, které nově působí pod názvem B. E. Z. divadlo a zaměřuje se na autorskou tvorbu.
  • V Karlových Varech hrál např. Frederika čili Romea v Anouilhově Romeovi a Janě v době, kdy profesionální divadlo působilo v LD Tosca (režie Ivan Krejčí, 1999), Tobiáše Říhala ve Večeru tříkrálovém (režie Ota Ševčík, 2001) nebo Porthose ve Třech mušketýrech (režie Daniel Fleischer-Brown, 2004) na jevišti Městského divadla, Hamleta (režie Andrej Krob, 2004) v Západočeském divadle v Chebu a Macbetha (režie Antonie Svobodová, 2006) v shakespearovské performanci v pražském souboru Antonie.
  • Do Karlových Varů se vrátil v Divadelní komedii (režie Michal Przebinda, 2011), hrál vodníka Čochtana v muzikálu Divotvorný hrnec (režie Zdeněk Bartoš, 2013), apatického spisovatele Simona Willise v romantické komedii Láska mezi nebem a zemí (režie Jiří Seydler, 2014), komedianta v inscenaci Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti (režie Jiří Seydler, 2016), policejního komisaře Ledvinu v hudební inscenaci Adéla ještě nevečeřela (režie Zdeněk Bartoš, 2016) a doktora Frobriga a Jana Bechera v Tajemství pánů Becherů (režie Jiří Seydler, 2017), St. Claira v komedii Je úchvatná! (režie Roman Meluzín, 2019) a třídního a češtináře Čeňka Kolíska ve Škole základ života (režie Zdeněk Bartoš, 2019). V Chebu také účinkoval ve Společenstvu vlastníků (režie Jiří Bábek, 2021).