David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PŘIPRAVUJEME. Chyť mě, jestli na to máš.
Předplatné jaro - léto 2020 v prodeji od 9. 12.
Dárkové poukazy pro rok 2020 právě v prodeji.

Tereza Švecová

stálý host

V Karlovarském městském divadle ji můžete vidět jako služku a Marii v Tajemství pánů Becherů nebo jako Sněžnou čertici ve Sněhové královně.

  • Narozena v Karlových Varech.
  • Na jeviště Městského divadla v Karlových Varech vstoupila v dětské roli v Dostojevského a Morávkově Něžné (2000) a v Goethově Faustovi a Markétce (2001) v režii Jiřího Nekvasila.
  • V novodobé historii se do Karlovarského městského divadla vrátila jako Malá čarodějnice v rodinné inscenaci hry Tomáše Pěkného Havrane z kamene... (režie Jiří Seydler, 2013), jako Terka v Nevěstě pro hastrmana (režie Karol Skladan, 2014), jako komediantka v komedii Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti autora a režiséra Jiřího Seydlera (2016) a v pohádce Jany Pithartové Konec strašidel ve Svatošských skalách (režie Jiří Seydler, 2017).
  • Spolupracovala také s Divadlem Dagmar, kde účinkovala v inscenacích jako Cesta do Egypta (1999), Betlem (2000), Kdyby bylo nebe… (2007), Sestra (2010), momentálně účinkuje tamtéž v inscenaci Osm statečných (2015).
  • V současné době, kromě ČKMD a Divadla Dagmar, spolupracuje také s Divadlem Puls, pražským Divadlem Gong nebo Pouličním divadlem Viktora Braunreitera, pořádá množství kulturních (i nekulturních) akcí, většinou ve spolupráci se svým mužem, Jiřím Švecem.